KURSEVI STRANIH JEZIKA

SVI SVETSKI JEZICI NA DOHVAT RUKE. KOJI JEZIK ŽELIŠ DA NAUČIŠ?

ENGLESKI JEZIK

O značaju poznavanja engleskog jezika u današnje vreme suvišno je govoriti. Veoma dobro znamo da je on jedan od najrasprostranjenijih i najčešće korišćenih jezika kako u privatnom tako i u poslovnom životu

ITALIJANSKI JEZIK

Italijanski jezik je, po mišljenju mnogih, najlepši romanski jezik na svetu. Ne samo zbog mekog izgovora reči ili lepota Italije, već i zbog bogate kulture koju ona pseduje. Osnov te kulte upravo je jezik – ono po čemu se razlikujemo i prepoznajemo

NEMAČKI JEZIK

Nemački jezik je jedan od jezika zapadne grupe germanskih jezika, spada među najveće svetske jezike. To je maternji jezik najvećeg broja stanovnika Evropske unije

RUSKI JEZIK

Ruski jezik postaje sve popularniji, a mnogi tvrde da će njegova popularnost u budućnosti i dalje rasti. Njegova važnost će postati vidljiva u poslovnom svetu, i to ne samo u okviru turizima i njemu srodnih područja.

ŠPANSKI JEZIK

Španski pripada romanskoj grupi jezika, u koju još spadaju italijanski, francuski, portugalski, katalonski, galisijski i rumunski. Od svih romanskih jezika, španski je najviše u upotrebi.

FRANCUSKI JEZIK

Kao jedna od najrazvijenijih zemalja, Francuska nudi veliki broj stručnih usavršavanja i zaposlenja, što je veoma stimulativno u profesionalnom smislu. Takođe, ne smemo zanemariti činjenicu da je Francuska jedna od najposećenijih zemalja na svetu, gde su turisti koji govore francuski jezik veoma poštovani.

GRČKI JEZIK

Jedan od najstarijih jezika na svetu, jezik koji se govori u kontinuitetu hiljadama godina.

MAĐARSKI JEZIK

Mađarski jezik je melodičan i izazovan. Smatra se jedinstvenim lingvističkim fenomenom.

ŠVEDSKI JEZIK

Učenje švedskog jezika tek je u poslednjih nekoliko godina probudilo interes kod polaznika. Švedski jezik nismo bili u mogućnosti često čuti na televiziji ili radiju. Ipak, švedski za početinke sve se češće odabire kao aktivnost za slobodno vreme!

ENGLESKI JEZIK

ITALIJANSKI JEZIK

NEMAČKI JEZIK

RUSKI JEZIK

ŠPANSKI JEZIK

FRANCUSKI JEZIK

GRČKI JEZIK

MAĐARSKI JEZIK

ŠVEDSKI JEZIK

SRPSKI JEZIK ZA STRANCE

Whether you came to Serbia in order to pursue your career or to visit the country and learn something more about its culture and customs, learning Serbian language itself is an important part that will enable you to immerse yourself into everything that Serbia has to offer.

Naziv kursa

Nivo kursa

Engleski jezik

Francuski jezik

Nemački jezik

Švedski jezik

Italijanski jezik

Španski jezik

Ruski jezik

Mađarski jezik

A1-C1

Grčki jezik

A1-C2

Za više informacija o načinu održavanja, intenzitetu održavanja i ceni kursa pozovite!

Address List